Samkar Oto Tata Servisi, tata yedek parça, Tata Türkiye’nin Anadolu’daki en yetişkin pare temin ve yığımlık deposudur.

Günümüzün en çağdaş stoklama ve sergen sistemi ile donatılmış 1000 metrekare gizli alanı olan; Tata tarafından geliştirilen sonra düzeyde yığımlık denetçi sistemi DMS’yi sonra düzeyde yığımlık yoklama ve lime operasyonlarında temelli elektronik beyin ortamında kullanan bayilerindendir.

Yaşam boyu Tata jüpiter memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla; 2003 modelden günümüz son modellerine derece her muhtelif Tata otomobil yedek modül temini en hakikat ve şiddetli bir şekilde yapılmaktadır.

Emniyetli sürüşü etkileyebilecek kestirmece 1000 kalem lime stoklarımızda daimi olarak tutulmakta stokta bulunmayanlar da 2 zaman sonrasında Tata Türkiye’den gerçekleştirme edilmekte Tata Türkiye’de sıfır parçalarda takriben 20 ile 25 gündüz içinde Tata Euro/Belçika ‘dan getirilmektedir.

Tata Yedek Parça ile Samkar Tata Otomotiv

Tata Yedek Parça Departmanı Eğitimi

Orijinal Tata yedek parçaları Tata araçlarına kattığı performans ve emniyetli sürüş keyfini âlâ bilen Tata iş merkezi Samkar Oto Tata Servisi rezerv modül Departmanı Tata Türkiye A.Ş. aracılığıyla intizamlı eğitimlere bağımlı tutulmaktadır. Bu eğitimlerle gerek yedek parçanın kullanımı, seçimi noktasında bili birikimini artıran yedek pare departmanımız aynı zamanda orijinal ve orijinal olmayan yedek parçaların farkını da yerinde bilmekte ve tüketiciyi bilinçlendirmektedir. Tata plaza Samkar Oto Tata Servisi çalışanları almış olduğu öbür eğitimler üzere bu eğitimlerin de uygulanmasına kebir ehemmiyet vermektedir.

Tata Orjinal Yedek Parçaları Kullanmalısınız!

Tata mühendisleri birçok bambaşka ortamda ve tabiat şartlarında analizler sonucunda elde edilmiş veriler doğrultusunda Tata Araçları` na en yarar malzemeyi kullanarak otantik yedek parçalar geliştirmekteler. yapılan birçok testte, örneğin gökyüzü filtresi, debriyaj balatası üzere özgün Tata yedek parçalarının otantik olmayanlara bakılırsa şunca henüz uzun ömürlü, performanslı olduğu sabitleme edilmiştir. Bu yüzden aracınızın ömrünü uzatmak, emin ve konforlu bir sürüş hazzı oturmak için yalnızca Tata özgün yedek parçalarını tercih ediniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Tata Yedek Parça - Tata Servisi | Biz işimizi severek yapıyoruz.