Tata servisi ankara merkezli firmamız samkar oto şirketimiz 7/24 hizmet anlayışı ile sizlere bu kış günlerinde Tata Yetkili servisi olarak ulaşmaya devam ediyor. Her geçen artan müşteri portföyü ile birlikte müşteri hizmetleri alanında arge çalışmaları yapan ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşan Tata yetkili servisi samkar oto sizler için en hizmeti sunacaktır. Bizim taahütümüz ise sizlere en iyi fiyat garantisi ile birlikte kalitemizdir. Gerek tata yedek parçaları gerek ise tata servisi ürünlerimiz ile daima bir adım önde olan firmamız yan sanayi tata yedek parça ve orjinal tata yedek parça alanında da tata servisi sektöründe daima öncü konumunda olmaya da devam etmiştir. Samkar Özel Tata Servisi 7/24 hizmet anlayışı ile sizleri düşünmektedir. Amacımız önceliğimiz hiç bir zaman para kazanmak değil tamamen hizmet anlayışı ile Tata Servisi sektöründe müşterilerimiz de uzun yıllar boyu hep ileriye gitmeyi hedeflemiştir.

Tata Servisi

Tata Servisi

Gerek web sitemizde ki tata yedek parçaları, gerek ise telefon numaralarımızdan bizlere günün herhangi bir saati gece vakti dahil olmak üzere arayabilirsiniz. Tata servisi alanında hizmet anlayışı aralıksız devam firmamız sizler için ürün portföyünü geliştiriyor.

Özel Tata Servisi

Tata yetkili servisleri arasında Ankara’da ilk akla gelen firmalardan olan Samkar Oto alanında yaptığı gerek arge gerek ise oluşturduğu lojistik ağı ile 81 ile hergün kargo göndererek ürünleri sahiplerine ulaştırıyor kar kış demeden tüm yolları sizin açıyor.

Yetkili Tata Servisi

Firma olarak hizmet ve kalite anlayışına odaklı Tata Yetkili Servisi Sizler için en iyi çalışmaları yapıyor ve yapmayada devam edecektir. Eğer sizde Tata Yetkili Servisi ile kurumsal ve profesyonel bir hizmet almak istersiniz “iletişim” bölümüne tıklayarak bizi arayabilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Tata Yedek Parça - Tata Servisi | Biz işimizi severek yapıyoruz.