Samkar oto tata oto tamiratı firmamız 7/24 oto yol yardım hizmeti ile siz değerli tata ailesini kış aylarında da yalnız bırakmıyor. Eğer yolda kalırsanız günün hangi saati olursa olsun sizler için ayaktayız. Tata servisi hizmetlerinde uzun zamandır alanında öncülük yapmayı başaran Samkar Oto bu konuda sizleri enkaliteli hizmeti sunuyor. Arızalanan tata yedek parça elektronik aksamlarını bizi aradığınızda bildirirseniz sizlere 7/24 yardım hizmeti verirken daha hızlı yardımcı olabiliriz. Eğer herhangi bir bilginiz yok ise sadece bizi arayın ve ekiplerimizin gelmesini bekleyin.

Tata yedek parça alanında da hizmet veren firmamız a’dan z’ye tüm tata servisi hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Tata oto tamir alanında da profesyonel hizmet veren firmamız alanında uzmanlaşmış ve üniversitenin ilgili alanlarından mezun olmuş tata servisi elemanlarından oluşmaktadır.

Tata oto tamiri Ankara merkezli firmamız tata yedek parçaları satışı yaparak piyasadan daha iyi fiyatlara sizlere sunmaktadır.

Tata Oto Tamiratı

Tata Oto Tamiratı

Tata Servisi firmamız 1997 yılından günümüze hizmet vermek kalitesini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur.

Tata yedek parçaları olarak da piyasa da pahalı ürün satan firmalara inat kurulmuş olan sektörümüz de ki tata yedek parça konumu sizlere kaliteli ve orjinal tata yedek parçaları sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Eğer Tata aracınız var ise arabanızı sevin kendinize değer verin ve Samkar Tata Özel Servisi‘ne gelin. Sizleri her daim bekliyoruz.

Tata Yedek Parça

Tata oto tamir için motor parçaları tamiratı, kaporta bayo, kasa düzeltme gibi işlemleri tamamen kendi alanımızda yapmaktayız. Araç boyama işlerimiz için öncesinde randevu alıp telefon ile bilgi almanızı tavsiye ederiz. Atacağınız maillere maksimum 12 saat içinde dönüş yapabilmekteyiz. Bunun sebebi ise bilişim alanından daha ziyade saha çalışmaları yapmamızdır. Eğer direk geri dönüş almak isterseniz telefon numaralarımıza iletişim bölümünden ulaşmanızı tavsiye ederiz. Mutlaka telefonun karşısında kendine işine adamış tata yetkili servisi müşteri hizmetlerini bulacaksınız.

Tata oto tamir alanında bir çok referansı beraberinde bulunduran firmamız Tata Oto tamiri denilince akla ilk gelen firmalardan olması da Samkar Oto Tata Özel Yetkili Servisi olarak rakiplerine göre daha önde olduğunu apaçık gösteriyor. Gerek bilişim alanında gerek ise sahada kısaca hayatınızın her anında yanında olmanın gururunu yaşıyoruz.

Aynı zamanda Tata oto tamiri ve Tata yetkili servisi firmamız 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü. Hiç bir zaman unutmadık.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Tata Yedek Parça - Tata Servisi | Biz işimizi severek yapıyoruz.