Partikül Filtre Temizliği

Partikül filtre temizliği hidrokarbonlar ve karbon monoksit emisyonlarını azaltarak, kurumun havaya en az seviyede atılmasını sağlama ve egzoz gazlarından partikülleri toplama görevini üstlenen partikül filtresi, hem araçlar hem de çevre için önemli parçalar arasında bulunmaktadır. Araçlarda partikülün temizlenmesi gerektiğine dair bir uyarı lambası bulunmakta ve bu uyarı lambasının yanması ile birlikte araçlar servislere getirilerek partikül filtrelerin temizliğinin yapılması gerekmektedir. Firmamız profesyonel araç bakım ve servis hizmetleri ile partikül filtre temizleme işlemini kısa sürede gerçekleştirmekte ve araçlarınızı güvenle teslim etmektedir.

 – Detaylı tarama:

Partikül Filtre TemizliğiAracınız servisimize ulaştığı andan itibaren en son teknoloji ve gelişmiş yöntemler yardımıyla araçların partikül filtreleri test edilmektedir. OBD test cihazı ile araçlar detaylı bir kontrolden geçer ve araçta yaşanan sorunların asıl kaynağı test edilir. İşlem sonrasında araçların uygun bakımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 – Hızlı temizlik işlemi:

Araçlarda bulunan partikül filtreler birçok farklı sebepten dolayı tıkanabilmektedir. enjektörlerde yaşanan tıkanıklık veya sorunlar, EGR supabının kömürleşmesi veya kurum bağlaması, kullanılan yakıtın kalitesi, araçların düşük devirde kullanımı ve motor gücünün azalması gibi nedenler partikül filtrelerin tıkanmasına neden olmaktadır. Araçların partikül filtreleri tıkandığında egzozdan koyu renk duman çıkması, araçların soğuk havalarda geç çalışması ve rölantinin bozulması gibi belirtiler göstermektedir.

Profesyonel ekibimiz araçlarda yaşanan tüm bu sıkıntıları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Partikül filtre temizleme işlemi gelişmiş yöntemler ile kısa sürede gerçekleştirilmekte olup, araçların diğer aksanları da kapsamlı bir şekilde analiz edilmekte, tıkanan filtreye bağlı olarak diğer parçalarında zarar görüp görmediği kontrol edilmektedir. Araçlarınız tamamen güvenilir ve güvenli bir şekilde kullanıma hazır olarak tarafınıza teslim edilir.

 – Filtre temizliğinde ve araç bakımlarında ihtiyacınız olan özenli hizmet anlayışı:

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini misyon edinmiş ve araç güvenliği konusunda çalışmalarını titizlik içerisinde yürütmüştür. Araçların tüm bakımları en gelişmiş teknolojiler ve yardımcı araçlarla yapılmakta, araçların ve sizin güvenliğiniz en iyi şekilde sağlanmaktadır. Partikül filtre temizleme işlemi sonrasında filtreler ilk gün ki yeniliğine sahip olur. Bu sayede gelecekte filtrelerde çıkabilecek sorunlar ve filtre değişim masrafları gibi konulardan korunmuş olursunuz.

Tüm marka ve model araçlara hizmet veren firmamız, partikül filtrelerin temizliğini ve bakımını ihtiyacınız olan en iyi şekilde ve kusursuz hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Firmamıza ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilir, filtrelerde ve araçların diğer parçalarında yaşadığınız sorunlara, firmamızın iletişim kanallarından bizlere ulaşarak, kısa sürede etkili çözümler getirebilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Tata Yedek Parça - Tata Servisi | Biz işimizi severek yapıyoruz.