Katalizör Egzoz

Katalizör egzoz araçların en önemli parçalarından birisi olan katalizör egzoz, çevre kirliliğini azaltmak ve zararlı gazların atmosfere salınımını en aza indirgemek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu parça aynı zamanda araçları da bu gazların zararlarından korumakta, daha güvenli ve daha uzun süreli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı araçlardan bu parçanın sökülmesi ne yazık ki gelecekte motorda ciddi hasarlara neden olmakta ve araç sahiplerine ciddi masraflar çıkarmaktadır.

Katalizör EgzozFirmamız Tata markalı araçların katalizör egzoz parçalarının detaylı bakımını ve tamirini gerçekleşmektedir. Zamanla kullanıma bağlı olarak veya kullanılan yakıttan kaynaklanan tıkanmalar, profesyonel ekibimiz tarafından gelişmiş uygulamalarla giderilmektedir. Bilgisayar destekli inceleme yöntemleri ile araçların bu parçalarında meydana gelen tıkanmalar tespit edilmekte, aynı zamanda yaşanan soruna bağlı olarak araçların diğer parçalarında da bir hasar meydana gelip gelmediği kontrol edilmektedir.

– Detaylı inceleme ve bakım:

Detaylı analiz ve incelemeler sonrasında alanında uzman kadromuz, araçların filtrelerinde gerekli temizlik ve bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirerek araçlarınızı tarafınıza güvenle teslim ediyor.

Katalizör egzoza dair ihtiyacınız olan tüm hizmetler servisimiz tarafından sunulmaktadır. Filtre değişimi, temizliği, bakımı, filtre sıvısının kontrolü ve değişimi gibi tüm hizmetler aracınızın ihtiyaçları doğrultusunda sağlanmaktadır. Ekibimiz parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktadır ve araçların senkronizasyonunu bozacak hiç bir yabancı parça veya işlem uygulanmamaktadır.

 – Araçlara uygun çözümler:

Servisimiz araçlarınızda yaşadığınız katalizör egzoz ve diğer teknik sorunlara uygun çözümler getirmektedir. Filtreler gelişmiş yöntemler yardımıyla arındırılmakta olup, aracınızın filtresini ilk aldığınız gün ki temizliğinde size teslim etmektedir. Gelecekte aynı veya filtrelerle bağlantılı sorunlarla karşılaşmamanız adına gerekli servis hizmeti detaylı olarak verilmekte, araçların tüm aksanları üstün teknolojiler yardımı ile kontrol edilerek sorunlar giderilmektedir. Alanında uzman kadromuz araçlarda henüz fark edilmeyen ancak gelecekte sorun çıkabilecek durumlara karşı da tedbir almakta ve araçların bakımı gerçekleştirmektedir.

– Profesyonel hizmet anlayışı:

Servisimiz hizmete girdiği ilk günden itibaren müşterilerinin araç güvenliği her zaman en ön planda tutmuş olup, tüm hizmet ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmiştir. Araçlarınızın ihtiyacı olan bakım ve tamir hizmetini en gelişmiş araç teknolojileri ve onarım sistemleri ile gerçekleştirmekte, araçlarınızın daha güvenli olmasını sağlayarak hayatınızı korumayı misyon edinerek sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız araçlarınızda yaşadığınız tüm teknik ve yedek parça sorunlarını, güler yüzlü, alanında profesyonel ve deneyimli personeli ile çözmektedir. İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak daha güvenli ve sorunsuz araçlara sahip olabilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Tata Yedek Parça - Tata Servisi | Biz işimizi severek yapıyoruz.