Dpf Temizliği

DPF temizliği dizel partikül filtresi ya da kısaca dpf tıkandığında vakit kaybetmeden dpf temizleme için aracı oto servisine götürmek gerekir. Aracın dizel partikül lambası yandığında servise götürmede gecikilmesi çok daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Dizel araçlarda egzozdan çıkan partikül veya kurum dpf filtresini tıkar. Dpf tıkandığında aracın yakıt tüketimi artar ve çekiş performansı düşer. Bu durum bir araç kullanıcısı için hiç istenmeyen bir sorundur.

DPF Filtresinin Dolduğu Nasıl Anlaşılır?

dpf temizliğiDpf filtresinin tıkanması motorun yanan gazı kolayca dışarı atamaması demektir. Sonuçta aracın EGR lambası uyarı vermeye başlar. Yakıt kalitesinin kötü olması dpf’nin tıkanmasına neden olan bir başka durumdur. Dpf filtre değişimine göre oldukça ekonomik olan dpf temizleme işlemi, işinin ehli tecrübeli oto servisleri tarafından yapılmalıdır. Hem ekonomik hem de hızlı ve garantili bir dpf temizliği hizmeti almak için Tata oto servisine başvurabilirsiniz.

DPF’li Araçlar için Dpf Temizlik Hizmeti

Tüm dizel partikül filtreli araçlara hizmet sunan firmamız, yeni ve teknolojik bir filtre olan dpf’nin temizliğinde sektörün lider firmasıdır. Egzozdan siyah duman çıkması, aracın çekiş performansının düşerek yakıt sarfiyatının artması durumunda hemen firmamıza başvurabilir, bilgisayarlı dpf temizliği hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz. İnce delikli ve oldukça hassas çalışan bir filtre olan dpf’nin temizliği ihmal edilmemeli, dpf ışığı ile birlikte motor arıza ışının yanması durumunda vakit kaybedilmeden araç oto servisine götürülmelidir.

DPF Temizliği İçin Oto Servisi

Dpf temizliği için güvenilir ve ekonomik bir oto servisi arıyorsanız, Tata araç tamir ve bakımı oto servisi aradığınız adrestir. Filtrenin ilk günkü hale getirilmesinde bilgisayarlı sistemler kullanan firmamız, her maka aracın dpf temizliğini garantili bir şekilde yapmaktadır. Kurum ve partikül oranını sıfırlayan bir dpf temizliği yapan servisimiz, hızlı ve güvenli bir hizmet sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlayan bir oto servisidir. Ücretsiz arıza tespiti yaparak yine ücretsiz destek vermekte, dpf değiştirerek yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmadan dpf temizlik hizmeti sunmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, lider araç üreticileri ile çalışan ve güçlü referanslara sahip bir firmadır.

Dizel Partikül Temizliği

Yeni dizel araçlara bulunması zorunlu olan dpf, tıkanma durumunda ciddi sorunların başladığı bir parçadır. Dpf temizleme işlemi filtrenin değiştirilmesine göre oldukça ekonomik bir işlem olup sorunu ortadan kaldırır. Filtrenin sökülme ve temizliğinde son teknoloji ekipmanlar kullanan servisimiz, aracınızı ilk günkü performansına kavuşturan sektörün lider oto servisidir.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 Tata Yedek Parça - Tata Servisi | Biz işimizi severek yapıyoruz.